Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
"Vesmírná příšera, čelisti teroru, sladká mašina na zabíjení"

ástroje: Yamaha Drums

E-mail: kita(a)lordi.org

Kita je bubeník Lordi a do kapely přišel v roce 2000 (dříve Lordi bubeníka neměli). Zpívá také většinu zadních vokálů. Sám označuje svůj hlas za hlavní nástroj. Se svým malým soukromým nahrávacím studiem je páteří kapely. Vedle toho je producentem i jiných menších kapel. Vedle Lordi má ještě vlastní kapelu SO., kde zpívá a hraje na kytaru.

Charakteristika postavy
Kita je mimozemšťan a pochází z neznámé planety v galaxii Mu-Area. Náleží k druhu predátorů z vysoce vyspělé civilizace, kteří byli využíváni hlavně jako válečníci. O téhle civilizace je jen málo známo a když už, tak jen z druhé ruky. Také není známo, zda Kita je jméno pouze tohoto mimozemšťana nebo popisuje celý druh.
Na Kitově domovské planetě jsou tyto druhy bojovných predátorů, kteří bojují v předních liniích armády a mají za úkol způsobit protivníkovi co největší škody a rozbít morálku nepřátel se svým primitivním uměním boje.
Dominantnější civilizace planety poslala zřejmě tyto bestie na jinou planetu. Také v historii Země můžeme na různých kontinentech a obdobích najít odkazy na tyto bytosti. Kita, také nám jako G-Stealer, byl na živo spatřen, pokud je nám známo. V této souvislosti pochází jedna zpráva o mrtvém individuu, které bylo zkoumáno zvěrolékaři - profesorem Klausem Landra a doktorem Rene Quillonem. Tato mrtvá kreatura byla nalezena v ledu v Alpách, kde ležela přes 1300 let. Jak Landra tak Quillon byli zabiti další žijící kreaturou. Příhoda byla nafilmována bezpečností kamerou výzkumného střediska.
Je zde taky několik historických odkazů přímo na Kitu. Například mozaiky ve starém městě Pompeje, které bylo pohřbeno pod vulkanickým popelem, byly ovlivněny jeho vzhledem. Muselo to být stejné individuum, se kterým se může člověk setkat i dnes, a které žije očividně velice dlouho. Třeba himalájský Yeti nebo severoamerický Big Foot byly pravděpodobně pozorováním této bestie, jak se domníval Rene Quillon ve své teorii.
Na svých cestách časem uzavřel Mr. Lordi spoustu ujednání s příslušníky tohoto druhu. Během svých cest časem před tisícem let potkat na svazích Himalájí jedno toto individuum, které se nazývalo Kita.
Hadí démon, který žil v těchto horách, Kitu ovládal. Využíval Kitu k upevňování svojí moci nad horskýma vesnicemi v okolí. Mr. Lordi přemohl démona a s tím také vyhrál důvěru rázné bestie. A tak se stali Kita a Mr. Lordi cennými spojenci…

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář